• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
prev
next

Селозберігаюча парадигма ринку землі

5 грудня 2017 року на засіданні Асоціації фермерів та приватних землевласників України та Всеукраїнського комітету захисту рідної землі,  було заслухано і ...

Семінар «Блокування накладних, новий порядок перевірок держпраці, акциз на пальне в а

Ми радо запрошуємо до участі в черговому професійному семінарі для бухгалтерів та керівників сільськогосподарських підприємств на тему «Блокування накладних, новий ...

Вітання з днем бухгалтера

Колектив Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України та Інституту обліку і фінансів щиро вітає вас з професійним святом – ...

11-й щорічний Конгрес бухгалтерів України успішно відбувся в Юрмалі

23–27 червня 2017 року в конференц-залі готелю «SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences» у м. Юрмалі (Латвія) успішно відбувся Українсько-Балтійський ...

Договір з АПУ

Інститут обліку і фінансів підписав договір з Аудиторською палатою України щодо підготовки аудиторів до контрольного тестування.На підставі повноважень, передбачених Законом ...

Семінар «Бюджетна дотація, оподаткування та трудові відносини в аграрній галузі» в ре

Інститут обліку і фінансів радо запрошує до участі в черговому виїзному семінарі в регіонах України «Бюджетна дотація, оподаткування та трудові ...

Бухгалтерський конгрес в Юрмалі: вчимося на минулому, будуємо майбутнє

Вже у червні бухгалтери України вирушають у Латвію, в місто на хвилі – Юрмала, щоб прийняти участь в 11-му Українсько-балтийському ...

Семінар «Бюджетна дотація, оподаткування та трудові відносини в аграрній галузі»

Інститут обліку і фінансів радо запрошує до участі в черговому виїзному семінарі «Бюджетна дотація, оподаткування та трудові відносини в аграрній ...

Семінари в регіонах. "Бюджетно-податкові та трудові новації для аграріїв у 2017 році"

Запрошуємо до участі в семінарі "Бюджетно-податкові та трудові новації для аграріїв у 2017 році" в регіонах України. Графік проведення семінарів: Дніпро - ...

Звернення директора Інституту обліку і фінансів до Першого заступника голови Комітету

6 січня 2017 року В.М. Метелиця, директор Інституту обліку і фінансів, звернувся із проханням посприяти здійсненню невідкладних заходів щодо захисту ...

ОБЛІКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА Й АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ

invest_pryvabl

Облікове забезпечення інвестиційної привабливості та безпеки підприємства й аграрної галузі: практичне керівництво / [В.М. Жук, Б.В. Мельничук, Ю.С. Бездушна та ін.]; За ред. В.М. Жука. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2013. – 88 с.

У керівництві розкриті питання, які цікавлять інвестора при прийнятті рішення про виділення фінансових ресурсів для розвитку аграрного бізнесу чи купівлю підприємств; наведено послідовність дій, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості підприємства (юридична, фінансова, податкова перевірка); висвітлено механізми підвищення вартості найбільш значущих активів підприємства (земельні ділянки та права користування ними, основні засоби, інтелектуальна власність, біологічні активи та сільськогосподарська продукція).

Для надання інвестору інформації у доступній і зрозумілій формі запропоновано складання Інформаційного проспекту, який підкреслює переваги підприємства на аграрному ринку..

Керівництво доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-0-4
Кількість сторінок: 88

ОБЛІК ОБ'ЄКТІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВ КОРИСТУВАННЯ У СКЛАДІ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ

na_capa_2013

Навчальний посібник / За ред. Жука В.М., Бездушної Ю.С. - К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2013. - 188 с.

У посібнику подано рекомендації по організації обліку нематеріальних активів у розрізі їх видів: об’єктів промислової власності, авторського права, права користування. Наведено порядок оприбуткування нематеріальних активів у разі їх розробки на підприємстві, з урахуванням витрат на дослідження та розробки. Окрему увагу приділено особливостям інвентаризації (виявлення) нематеріальних активів, які невраховані в балансі, їх оцінці та постановці на баланс. Розкрито питання нарахування амортизації нематеріальних активів, переоцінки та зменшення (відновлення) корисності. На окрему увагу заслуговують висвітлені питання обліку комерційного використання нематеріальних активів, а саме: видачі ліцензій, франчайзингу, залучення до статутних фондів господарських товариств.

Посібник призначений для студентів вищих та середніх закладів освіти економічних спеціальностей. Посібник доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА - "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-8-0

НОРМАТИВНО-ОБЛІКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

derzh_majno_capa

Навчальний  посібник /  За  ред. В.М. Жука,  Н.Л. Жук. -  К.:  ТОВ "Всеукраїнський  інститут права та оцінки", 2013. - 200 с.

У посібнику розкрито питання юридичного статусу майна державних підприємств. Наведено порядок обліку надходження і використання основних засобів, запасів, грошових коштів та інших оборотних активів державних підприємств. Висвітлюється механізм обліку орендних операцій (оренда індивідуального майна, оренда цілісних майнових комплексів, проведення ремонтів та поліпшень, здійснення розрахунків з орендної плати). Розкрито порядок інвентаризації основних засобів та оборотних активів державних підприємств. Окремий розділ присвячений питанню формування і подання звітності про використання державного майна.

Посібник призначений для студентів вищих та середніх закладів освіти економічних спеціальностей. Посібник доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА - "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-7-3
Кількість сторінок: 200

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОБ'ЄКТІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ УСТАНОВАХ

CAPS_6_Innovac_title

Бухгалтерський облік інноваційної діяльності та об’єктів інтелектуальної власності в науково-дослідних установах: Практичний посібник / За ред. В.М. Жука, Ю.С. Бездушної. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права та оцінки", 2013. – 194 с.

У посібнику розкрито питання нормативно-правового регулювання наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, механізм державної реєстрації, правового захисту  та комерційного використання об’єктів інтелектуальної власності наукових установ.

Розкрито порядок інвентаризації, оцінки, постановки на бухгалтерський облік результатів науково-дослідної та інноваційної діяльності у складі нематеріальних активів. Описано методичні засади організації бухгалтерського, оперативно-статистичного обліку ОІВ у складі нематеріальних активів бюджетних установ та відображення їх у фінансовій та статистичній звітності.

Посібник призначений для студентів вищих та середніх закладів освіти економічних спеціальностей. Посібник доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРS – "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-6-6
Кількість сторінок: 194

ЗАКУПІВЛЯ ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

CAPS_5___title

Закупівля товарів, робіт, послуг за державні кошти: Практичний посібник / За ред. Жука В.М., Метелиці В.М. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права та оцінки", 2013. – 198 с.

У посібнику розглянуті правові та економічні засади здійснення  закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти; механізм державного регулювання та контроль у сфері закупівель, загальні умови здійснення закупівлі, порядок ведення документації конкурсних торгів, процедури   закупівлі, порядок оформлення результатів процедури закупівлі.

 Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS – "Сертифікований   бухгалтер в бюджетній сфері".

Рік видання: 2013
ISBN: 978-966-97205-5-9
Кількість сторінок: 198

ЗАСТОСУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ПОЛОЖЕНЬ (СТАНДАРТІВ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ

caps_svirko

Застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі звітності: Практичний посібник / С.В. Свірко, Д.О.Фірер. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2012. – 314 с.

У посібнику розкриваються засади міжнародної стандартизації бухгалтерського обліку в державному секторі. Розглядається Стратегія модернізації системи бухгалтерського обліку в Україні та проміжні підсумки  її реалізації. Висвітлюються оновлені положення організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах. Окремі розділи присвячено бухгалтерському обліку основних об’єктів, складанню та поданню фінансової звітності за НП(С)БОДС.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації і сертифікації за програмою CAPS – "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Рік видання: 2012
ISBN: 978-966-97205-1-1
Кількість сторінок: 314

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНО-МАЙНОВИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

zem_mayn_2012

Облік і оподаткування земельно-майнових відносин в сільськогосподарській діяльності: навч. посіб. / за ред. В.М. Жука. - К.: ННЦ "ІАЕ", 2012. - 188 с.

 У посібнику розкрито питання нормативно-правового регулювання земельних та майнових відносин в умовах Податкового Кодексу, механізм формування та змін власного капіталу агропромислових підприємств, порядок відображення в обліку і оподаткування операцій оренди майна та реалізації прав власності: розподіл прибутку, викуп майнових сертифікатів.

Наведено порядок обліку емфітевзису, не витребуваних паїв та операцій, пов’язаних з ліквідацією підприємства. Детально висвітлено питання оподаткування земельно-майнових операцій податком на прибуток, податком на додану вартість, податком з доходів фізичних освіб, земельним податком.

Видання рекомендується використовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2012
ISBN: 978-966-669-378-8
Кількість сторінок: 188

ОБЛІКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПОДАТКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ (третє вид.)podatky_3_Vud_2012

Навчальний посібник / За ред. Метелиці В.М., Мельничука Б.В. – [3-е вид., доп. і перероб.]. – К.: ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки", 2012. – 140 с.

У посібнику розкриті загальні методичні підходи до оподаткування сільськогосподарських товаровиробників у правовому полі Податкового кодексу. Детально розглядається порядок справляння фіксованого сільськогосподарського податку, податку на додану вартість за спеціальним режимом, податку з доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та плати за землю.

Розроблені рекомендації щодо відображення нарахування, утримання та сплати податків і внесків в системі бухгалтерського обліку, складання і подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Рік видання: 2012
ISBN: 978-966-97205-4-2
Кількість сторінок: 140


РІЧНА ЗВІТНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

zvitn

У посібнику розкриті правові, організаційні та методичні положення зі складання річної бухгалтерської звітності за 2012 рік підприємствами аграрного сектору.

Крім того, подано рекомендації зі складання форми статистичної звітності 50-сг «Основні економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств за 2012 рік», ув’язки між показниками різних форм звітності та Перелік додаткових (вписуваних) рядків (статей) фінансової звітності. Матеріал викладено у зручній для практичного використання табличній формі.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – «Сертифікований професійний бухгалтер АПВ».

Зміст посібника можна завантажити тут.

Зміст Річної звітності тут

Вартість комплекта (книга і 4 бланки річної звітності для заповнення) - 50 грн


НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УКРАЇНІ

npa_obkl_2012_

Зібрано усі нормативно-правові документи, що регулюють організацію та ведення бухгалтерського обліку в Україні. А саме: План рахунків та Інструкція про його застосування, П(С)БО, постанови, методичні рекомендації та інші.

Вартість книги - 80 грн.
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ В УМОВАХ ЗАПРОВАДЖЕННЯ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ.

caps_1

У посібнику розкриваються поняття та правові засади функціонування бюджетних установ. Основні засади організації обліку в бюджетних установах розглядаються в рамках нормативно-правового законодавства з питань бухгалтерського обліку. Висвітлюються принципи побудови бухгалтерського обліку бюджетних установ та їх адаптація до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Окремий розділ присвячено питанням професійної кваліфікації бухгалтерів та якості професійних послуг.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS – «Сертифікований бухгалтер бюджетних установ».

Вартість посібника 50 грн.

 

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ: КОШТОРИСИ, ДОХОДИ, ВИДАТКИ

caps_2

Посібник містить організаційно-методичні основи складання, затвердження та виконання кошторисів бюджетними установами. Розкрито економічний зміст і порядок відображення в обліку та звітності доходів і видатків бюджетних установ. Висвітлено поняття, види та особливості взяття на облік зобов’язань розпорядників коштів бюджету.

У посібнику наведено переліки форм первинних документів, рахунки бухгалтерського обліку, типові кореспонденції господарських операцій, порядок формування інформації в регістрах та звітності бюджетних установ. Матеріал підготовлено на основі діючого бюджетного законодавства та нормативно-правових актів з питань бухгалтерського обліку та звітності.

Призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі під-вищення кваліфікації за програмою CAPS "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Вартість посібника 50 грн.

 

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ: ПЕРІОДИЧНА ТА РІЧНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

caps_3

У посібнику розкрито нормативні, організаційні та методичні положення зі складання фінансової звітності бюджетними установами. Розглянуто склад та особливості формування показників місячної, квартальної та річної звітності. Окремий підрозділ присвячено питанням звірки та перевірки порівнянності окремих показників звітних форм. Значну увагу приділено порядку внесення змін та виправлення помилок у звітності.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS — "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Вартість посібника 50 грн.


БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ: ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

caps_4

У посібнику розглянуто питання правового регулювання обліку придбання та списання майна бюджетних установ. Розкрито правовий порядок, облікове забезпечення, документування відчуження та оренди державного майна. Висвітлено методичні підходи щодо порядку списання майна бюджетних установ. Окремий розділ присвячено питанню інвентаризації майна в бюджетних установах на дотримання норм відповідності.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів-фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS - "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Вартість посібника 50 грн.

 

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ: ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

caps_5

У посібнику розкрито правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Проаналізовано повноваження і функції Мінекономіки України, Антимонопольного комітету України, Держказначейства України та органів ДКРС у сфері державних закупівель. Висвітлено передумови здійснення закупівель, ведення документації конкурсних торгів і визначені процедури закупівель. Розглянуто порядок оформлення результатів процедури закупівлі та укладання договору про закупівлю.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів і фінансистів бюджетних установ та рекомендується до застосування в процесі підвищення кваліфікації за програмою CAPS – "Сертифікований бухгалтер бюджетних установ".

Вартість посібника 50 грн.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ВЛАСНОСТІ (ВИДАННЯ 2010 РОКУ)

vlasnist_2010

Даний посібник є першою спробою поєднати організаційно-правові основи повноважень власників із обліковим забезпеченням реалізації цих повноважень, збереженням та примноженням власності.

В посібнику розкрито порядок організації обліку власників в різних організаційно-правових формах господарювання. Визначено їх відношення до майна та капіталу. Подано порядок обліку формування активів підприємств за рахунок залученого та власного капіталу. Окремими розділами розкрито питання розподілу та використання прибутку, відчуження власниками належних їм прав.

Вагоме місце присвячено питанням організації та методики проведення внутрішнього та зовнішнього контролю відносин власності. Посібник якісно доповнює такі курси дисциплін: "Фінансовий облік", "Організація бухгалтерського обліку", "Звітність", "Аудит", "Організація і методика аудиту", "Контроль і ревізія", що викладаються у технікумах та вузах для студентів економічних спеціальностей.

Даний посібник є другим виданням, яке доповнене і перероблене відповідно до змін законодавства, що регулює питання правового та облікового забезпечення відносин власності. Видання рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації бухгалтерів агропромислових підприємств за програмою "Сертифікований професійний бухгалтер агропромислового виробництва" – САРА.

Вартість посібника 50 грн.


ОБЛІКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПОДАТКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

podatki_2011

У посібнику розкриті загальні методичні підходи до оподаткування сільськогосподарських товаровиробників у правовому полі Податкового кодексу. Детально розглядається порядок справляння фіксованого сільськогосподарського податку, податку на додану вартість за спеціальним режимом, податку з доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та плати за землю.

Розроблені рекомендації щодо відображення нарахування, утримання та сплати податків і внесків в системі бухгалтерського обліку, складання і подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Посібник призначений для практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств і рекомендується застосовувати у процесі підвищення кваліфікації за програмою САРА – "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Вартість посібника 50 грн.

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВІДОБРАЖЕННЯ В ОБЛІКУ ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

derzh_pidtrymka_2010

У методичних рекомендаціях наведено класифікацію державної фінансової підтримки для правильного її відображення на рахунках бухгалтерського обліку, у фінансовій звітності, а також у податковому обліку при складанні податкових звітів. Розкрито порядок контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів агропромисловими підприємствами.

Методичні рекомендації призначені для підвищення кваліфікації працівників обласних та районних управлінь агропромислового розвитку держадміністрацій, фінансових і контрольних установ, бухгалтерських, фінансових служб і керівників агропромислових підприємств за програмою "Сертифікований професійний бухгалтер агропромислового виробництва" - САРА.

Вартість посібника 50 грн.

 

ЖУК В.М. КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ (МОНОГРАФІЯ)

juk_monografy

 

У сучасному інформаційному світі бухгалтерський облік, як найдавніша інформаційна система, переживає період «перезавантаження», пошуку нових ідей та затребуваності. В розвинутих країнах все більше проглядається концепція сприйняття бухгалтерської системи важливим елементом національної безпеки та дієвим фактором економічної експансії на ринки країн третього світу.

 У монографії розкрито теоретико-методологічні та організаційні засади розвитку бухгалтерського обліку в аграрному секторі економіки. Виходячи з наукових доктрин інституціоналізму та концепції сталого розвитку, визначено теоретичні основи розвитку МСФЗ та національної облікової системи. Розроблено класифікацію та ієрархію складових інституціонального забезпечення розвитку бухгалтерського обліку, науково означено інституціональну теорію бухгалтерського обліку та парадигму бухгалтерського обліку економіки гармонійного (сталого) розвитку.

 Сформульовано наукову основу побудови аграрного сегменту теорії бухгалтерського обліку на основі фізіократичних доктрин та біологічної метафори. Науково означено трирівневу модель побудови МСФЗ та національних стандартів бухгалтерського обліку. Визначено методологічні підходи до запровадження стандартів другого рівня з бухгалтерського обліку сільськогосподарської діяльності.

 Монографія призначена науковим установам, державним регуляторним органам з бухгалтерського обліку, професійним бухгалтерським організаціям, науковцям, викладачам, керівникам, практикуючим бухгалтерам та студентам.

Вартість книги (?)

 

ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВА (ВИДАННЯ 2009 РОКУ)

obl_pol_2009

Навчальний посібник підготовлено у відповідності до програм курсів "Фінансовий облік", "Бухгалтерський облік", "Організація і методика аудиту", "Контроль і ревізія". У Посібнику розкривається законодавчо-нормативні вимоги до облікової політики підприємства та її документального оформлення, організаційні та методичні складові облікової політики, основи організації управлінського обліку, особливості формування облікової політики в державних підприємствах.

Облікова політика розглядається у двох аспектах організаційно-технічному (організація та форми ведення бухгалтерського обліку, робочий план рахунків, документооборот, організація інвентаризаційної роботи та роботи з оцінки активів) та методичному (альтернативні методи обліку за окремими об'єктами). З метою кращого засвоєння матеріалу та використання в практичній діяльності, у додатках до посібника, подано основні нормативні документи, зразки розпорядчих та довідкових документів підприємства, що регулюють формування та реалізацію облікової політики на підприємствах. Висвітлюється порядок формування облікової політики щодо специфічних об’єктів: біологічних активів, земельних ділянок, нерухомості.

Посібник призначений для студентів вищих і середніх закладів освіти економічних спеціальностей та рекомендований до застосування у процесі підвищення кваліфікації бухгалтерів за програмою САРА "Сертифікований професійний бухгалтер АПВ".

Вартість посібника 50 грн.


НЕМАТЕРІАЛЬНІ АКТИВИ В РОБОТІ ПІДПРИЄМСТВ: ПРАВОВІ ОСНОВИ, ОБЛІК, ОПОДАТКУВАННЯ

nem_aktyvy

Подано рекомендації по організації обліку нематеріальних активів у розрізі їх видів: об’єктів промислової власності, авторського права, права користування.

Наведено порядок оприбуткування нематеріальних активів у разі їх розробки на підприємстві, з урахуванням витрат на дослідження та розробки. Окрему увагу приділено особливостям інвентаризації (виявлення) нематеріальних активів, які невраховані в балансі, їх оцінці та постановці на баланс. Розкрито питання нарахування амортизації нематеріальних активів, переоцінки та зменшення (відновлення) корисності. На окрему увагу заслуговують висвітлені питання обліку комерційного використання нематеріальних активів, а саме: видачі ліцензій, франчайзингу, залучення до статутних фондів господарських товариств. Окремим пунктом розкрито особливості обліку нематеріальних активів в наукових установах.

Вартість посібника 50 грн.

 

ОБЛІК ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ В РИНКОВИХ УМОВАХ

osn_zasoby

У виданні розглянуто усі нормативно-правові вимоги щодо обліку основних засобів від моменту їх придбання і до ліквідації, висвітлено особливості оподаткування операцій основними засобами, здійснення поточного та капітального ремонту основних засобів на підприємстві, порядок нарахування амортизації, а також відображення вартості основних засобів у різних формах звітності. У посібнику детально розглянуто правові особливості використання як власного так і державного майна: списання, відчуження, передача в оренду. По усім напрямкам наведені нормативні документи.

Вартість посібника 50 грн.


 

ОБЛІК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

s-g_dialnist!!! Перший в Україні посібник даної тематики. Аналоги відсутні !!!

 

Навчальний посібник підготовлено у відповідності до програм курсів «Фінансовий облік», «Бухгалтерський облік», «Звітність підприємств». У Посібнику розкриваються основи стандартизації обліку, обумовленої запровадженням положення (стандарту) бухгалтерського обліку 30 «Біологічні активи». Обґрунтовано поняття та розкрито сутність біологічних активів, сільськогосподарської продукції та сільськогосподарської діяльності, логічно подані бухгалтерські процедури з ринкової оцінки біологічних активів та сільськогосподарської продукції з метою відображення інформації про них в обліку і звітності. Висвітлюється організація та методика бухгалтерського обліку сільськогосподарської діяльності у відповідності до вимог діючих положень (стандартів) бухгалтерського обліку. Для кращого сприйняття та засвоєння матеріалу студентами, слухачами, а також з метою використання Посібника в практичній діяльності, подано наскрізну задачу, яка охоплює основні господарські операції із біологічними активами.
Посібник призначено для студентів вищих та середніх закладів освіти економічних спеціальностей, доповнює програми навчальних дисциплін та замінює розділи, які стосуються відображення в фінансовому обліку і звітності сільськогосподарської діяльності. Посібник доцільно застосовувати у процесі підвищення кваліфікації бухгалтерів підприємств всіх галузей економіки, та буде корисним у практичній діяльності.

 

Вартість посібника 50 грн.


ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВ (ВИДАННЯ 2007 РОКУ)

obl_pol_2007УВАГА!!! ДАНИЙ ПОСІБНИК РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ЗА 50% ВАРТОСТІ

Законодавчо-нормативні вимоги до облікової політики підприємства та її документального оформлення, організаційні та методичні складові облікової політики, основи організації управлінського обліку, особливості формування облікової політики в державних підприємствах. Облікова політика розглядається у двох аспектах організаційно-технічному (організація та форми ведення бухгалтерського обліку, робочий план рахунків, документооборот, організація інвентаризаційної роботи та роботи з оцінки активів) та методичному (альтернативні методи обліку за окремими об'єктами). З метою кращого засвоєння матеріалу та використання в практичній діяльності, у додатках до посібника, подано основні нормативні документи, зразки розпорядчих та довідкових документів підприємства, що регулюють формування та реалізацію облікової політики на підприємствах. Висвітлюється порядок формування облікової політики щодо специфічних об’єктів: біологічних активів, земельних ділянок, нерухомості.

Вартість посібника 50/25 грн.


ЗВІТНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ (ВИДАННЯ 2007 РОКУ)

zvitnist_2007УВАГА!!! ДАНИЙ ПОСІБНИК РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ЗА 50% ВАРТОСТІ

У Посібнику розкриваються правові, організаційні та методичні положення щодо формування річної бухгалтерської звітності підприємствами агропромислового виробництва, враховано специфіку формування річної звітності малими, фермерськими господарствами та особливості складання консолідованої звітності. Окремо подаються рекомендації по складанню основних форм річної статистичної звітності. Показано ув’язки між показниками різних форм звітності. Розкривається порядок розподілу та використання чистого прибутку за підсумками року. Матеріал викладено у, зручній для практичного використання, табличній та схематичній формах, надано практичні приклади заповнення окремих форм звітності та кореспонденцію рахунків.

Посібник розраховано на практикуючих бухгалтерів та фінансистів агропромислових підприємств, рекомендований для системи підвищення кваліфікації і навчальних програм старших курсів економічних спеціальностей.

Вартість посібника 50/25 грн.


ОБЛІК ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ


oblicOZ1

 

У виданні розглянуто усі нормативно-правові вимоги щодо обліку основних засобів від моменту їх придбання і до ліквідації, висвітлено особливості оподаткування операцій основними засобами, здійснення поточного та капітального ремонту основних засобів на підприємстві, порядок нарахування амортизації, а також відображення вартості основних засобів у різних формах звітності.

Вартість посібника 50 грн.